et  en  ru  fi fi

Maksmine ja turvalisus

 
Pangalingiga makse Eestist ja Soomest

Peale tellimuse esitamist klikkige soovitud panga lingile, mis suunab Teid valitud internetipanka: Swedbank, SEB, SAMPO, NORDEA. Sisestage oma kasutajatunnus ja paroolid ning sisenege internetipanka. Internetipangas näete juba täidetud maksekorraldust, kus on kirjas summa, mis kuulub tasumisele telejazz ostetud toodete eest. Kinnitage või tühistage maksekorraldus. Maksekeskuse tehtud tehingud arveldatakse eurodes ning ka klientide kontodelt läheb maha ostusumma eurodes.

Potents.ee e-poest ostes tagab krüpteeritud andmesidekanal pankadega ostu sooritaja isikuandmete ja pangarekvisiitide turvalisuse.
Potents.ee e-poest sooritatud ostude käigus teatavaks saanud kliendi isikuandmeid käsitletakse kui konfidentsiaalset infot. Välja arvatud seadusega ettenähtud juhtudel või, kui kuller vajab kauba kohaletoimetamiseks Teie nime, telefoninumbrit ning kohaletoimetamise aadressi.
Potents.ee e-poest tehtud tellimus tühistatakse, kui te ei ole 3 päeva jooksul arvet tasunud. Erisoodustusega tellimuste puhul tuleb tellimus tasuda samal päeval. Tellimus läheb täitmisele pärast makse sooritamist.
 

Krediitkaardiga
Sisestage oma krediitkaardiandmed. Kinnitage või tühistage andmed.
Krediitkaardiga maksmisel pikeneb tarneaeg makse laekumise aja võrra, milleks on harilikult 1-2 tööpäeva.

Kinkekaardiga
Euronicsi kinkekaartidega saab tasuda nii jaekauplustes kui ka e-poes.
Tasuda saab ka mitme kinkekaardiga.
Kui kinkekaardil olev summa on väikem ostusummast, saab puuduoleva summa juurde maksta kaupluses sularahas või pangakaardiga, e-poes pangaülekandega.
Kui kinkekaardil olev summa on suurem ostusummast, vahet ei kompenseerita.