blog1. 𝐈𝐧𝐭𝐢𝐢𝐦𝐬𝐮𝐬 🦢

Intiimsus on iga suhte alus.  Kui kaks inimest on intiimsed, saavad nad oma tunnetest ja mõtetest avalikult rääkida, kartmata kohtuotsust.  Intiimsus ei tähenda ainult füüsilist puudutust, vaid hõlmab emotsionaalset sidet.  Intiimsus aitab luua partnerite vahel usaldust ja mõistmist.

2. 𝐒𝐞𝐤𝐬 🔥

Seks on loomulik armastuse väljendus kahe inimese vahel.  Seks on viis väljendada kiindumust, tunnustust ja naudingut.  Seks on ka viis pingete ja stressi maandamiseks.  Seks on võimas vahend suhete tugevdamiseks ja sügavamate sidemete loomiseks.

 

 

 

3. 𝐀𝐫𝐦𝐚𝐭𝐬𝐞𝐦𝐢𝐧𝐞 🫦

Armumine on aeg lõõgastumiseks ja üksteise seltskonna nautimiseks.  Veenduge, et teil oleks enne armatsemist piisavalt aega koos veeta.  Peaksite valmistuma ja end seksikana tundma.  Olge kordamööda romantiline ja sensuaalne.

 4. 𝐑𝐨𝐦𝐚𝐧𝐭𝐢𝐤𝐚 🌹

 Romantika on midagi erilist, mis muudab suhte ainulaadseks.  Romantilised žestid näitavad, kui palju sa oma partnerist hoolid.  Lihtne žest, nagu lillede kinkimine või õhtusöögile viimine, näitab teie pühendumust.

 5. 𝐒𝐮𝐡𝐭𝐥𝐞𝐦𝐢𝐧𝐞 🗣

Suhtlemine on eduka suhte võti.  Avatud suhtlemine loob usaldust ja austust.  Kui soovite teada, mida teie partner mõtleb ja tunneb, esitage küsimusi.  Kuulake tähelepanelikult ja andke ausat tagasisidet.

 6. 𝐔𝐬𝐚𝐥𝐝𝐚 🕊

 Usaldus on liim, mis hoiab suhet koos.  Ilma usalduseta pole miski muu oluline.  Usalduse näitamine tähendab selliste asjade tegemist, mis ei kahjusta partneri enesehinnangut.  Olge usaldusväärne ja pidage lubadusi.

 7. 𝐀𝐮𝐬𝐭𝐮𝐬 ♥️

Austus on iga hea suhte alus.  Kohtle oma partnerit väärikalt ja lugupidavalt.  Ärge rääkige nende selja taga ega ebaaustage neid avalikult.  Austage oma partneri privaatsust.

 

 

 maksekeskuse logo

maks1pp

 
 

WORLDCAPE INTERNATIONAL OÜ      

reg. nr. 14631046

Viru väljak 2 Tallinn Harjumaa 10111


 
 
© 2022 All Rights Reserved.